Prefabrik Ev

Uzun yıllar boyunca prefabrik ev uzmanı olan firmamız, ev hayalinizi gerçeğe dönüştürmek ve ideal modern prefabrik evi elde etmek için doğru seçim olmaktadır. Şirketimiz, optimum bütçe, yenilikçi modern konsept tasarımı ve sürekli enerji tasarrufu sağlayan yalıtım ile yüksek konfor ve rahatlık sunuyor.

Uzmanlığımızla sizi ve ailenizi memnun edecek en iyi prefabrik ev tasarımlarını hazırlıyor ve sunuyoruz. En iyi tasarım örneklerini firmamızın prefabrik konut modellerinde bulabilirsiniz. Klasik bir evin uzun inşaat süresinden çok daha kısa sürede modern tasarıma sahip prefabrik bir ev sahibi olabilirsiniz. Prefabrik evler, mükemmel yalıtım özellikleri, en verimli enerji kullanımı ve çevre dostu konut teknolojisi sayesinde yaz veya kış kullanımında konfor sağlar.

Neden Hazır Evler Tercih Edilmeli?

Şirketimizin hazır ev modelleri, yaşam alanında sürekli konfor sağlar. Alanında en deneyimli ve başarılı firmalardan biri olmaktadır. Hazır evlerimizin en avantajlı nedenleri piyasada bulunan prefabrik evlere göre üstün özelliklere sahip ekonomik fiyatı, çok hızlı ve kaliteli malzeme kullanımı ve servis sonrası ağı olmaktadır. Müşteri istekleri öncelikli olarak prefabrik yazlık evler, bağ ve yayla evleri veya prefabrik kalıcı evler olmaktadır.

Prefabrik evler, yıkılabilen, tek katlı veya monoblok sistem olarak birleştirilebilen ve fabrika ortamında imal edilebilen modüler yapılar olmaktadır. Birçok alanda birçok farklı amaç için tasarlanıp üretilebilirler. Şantiyelerde, restoranlarda, çamaşırhanelerde, yönetim ofislerinde ve sahalarda kullanılabilir. Çok büyüktür ve çok kısa sürede ve ekonomik bir maliyetle birçok yapıyı imal etme kabiliyeti ile pandemik hastaneler tarafından tercih edilebilmektedir. Bununla birlikte, şehirler ve siteler için bir güvenlik kabini olarak kullanılabilir. Satış ofisleri, taksi durakları, sosyal tesisler, umumi tuvaletler gibi çeşitli amaçlarla kullanılabilir. Modüler yapının öncelikli olarak kullanıldığı alanlardan biri de prefabrik evlerin yapımı olmaktadır.

Prefabrik Yapıların Özellikleri

Prefabrik evler dayanıklı ve güvenlidir. Fabrika ortamında çok kısa sürede üretilebilir. Depremden sonra şimdiki ev olarak da adlandırılır ve mükemmel depreme dayanıklılığı nedeniyle öncelik prefabrik evlere verilir. Prefabrik acil sismik konutlar, binlerce insanı çok kısa bir süre içerisinde insanlara yaşam alanları üretmek için kullanılabilir. Prefabrik evler çok estetik değil ama basit yapılar olmaktadır. Oldukça lüks ve modern bir tasarıma sahip bir ev prefabrik ürünler aracılığıyla kolayca yapılabilmektedir. Sadece iki katlı prefabrik ev tasarımları değil, aynı zamanda modern tek katlı prefabrik ev tasarımları da yaratabilirsiniz. Firmamızın dubleks prefabrik evlerin fiyatı, karşılık gelen evlere göre çok daha ekonomik ve avantajlı olmaktadır.

Modüler bir yapıya sahip olan ve son teknoloji üretim sistemleri ile üretilen prefabrik evler onlarca avantaja sahip olmaktadır.

 • Prefabrik evler deprem bölgesi için uygun olmaktadır.
 • Her mevsim kullanılmak üzere üretilir ancak farklı bölgesel iklimler için ayrı tasarımlar ve planlar oluşturabilir.
 • Yangına dayanıklılık konusunda prefabrik evler dayanıklı olmaktadır.
 • Mükemmel yalıtım ve ses yalıtımı sağlayan EPS yalıtımı bulunmaktadır.
 • Çevre dostudur. Betonarme yapılar gibi çevreye zarar vermez.
 • Uzun inşaat süreleri yoktur. Birkaç hafta içinde bir evin olabilir.
 • Esnek bir tasarıma sahiptirler. Çeşitli iç ve dış tasarımlar ve duvar kaplamaları mümkündür.
 • Prefabrik evler betonarmeye göre çok daha ekonomiktir. Prefabrik bir ev sahibi olmak istediğinizde yıllarca çok para biriktirmek zorunda değilsiniz.

Prefabrik Evlerin Teknik Özellikleri

Uygun fiyatlı, hazır ev inşaatının teknik özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Büyük deprem alanlarına uygun 0,40 dirençli etkin sismik ivme katsayısı
 • İklime dayalı üretim
 • 75 Kg / m2 Kar yükü değeri
 • Rüzgar hızı değeri 80km / s
 • Dış panel kalınlığı 10 cm, iç panel kalınlığı 6 cm, panel yüksekliği 250 cm.
 • U ve H profiller paslanmaz galvaniz sacdan bükülmüştür. Özel bir sıkıştırma sistemi ile birleştirildiğinde aşınmaz.
 • Tüm pencereler çift camlıdır. ISICAM kullanılmaktadır.

Yayla evleri, bağ evleri, dağ evleri ve yazlık villalar dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınız ve zevkleriniz için özel olarak tasarlanmış onlarca prefabrik konut modeli arasından seçim yapabilirsiniz. Gerektiği gibi kalıcı yaşam alanı oluşturulabilmektedir. Firmamızın prefabrik konut teknolojisi birçok büyük konut projesinde, mülteci kamplarında ve eğitim tesislerinde kullanılmaktadır. Pek çok farklı plana sahip prefabrik konut modelleri de modele bağlı olarak farklı fiyatlandırmalara tabi olmaktadır. Ucuz prefabrik evlerin fiyatları o kadar yüksek ki tek katlı prefabrik evler ve iki katlı prefabrik evlerin fiyatları modele, opsiyonel malzemelere ve aksesuarlara göre değişiklik gösterebiliyor.