Konteyner

Farklı alanlarda kullanımı tercih edilen yeni nesil konteyner, sağlam yapısı ve kaynaksız kullanımı ile güvenli bir kullanım sunmaktadır. Çoğunlukla şantiye alanlarında tercih edilen konteyner evler, zorlu çalışma koşullarında şantiye konteyner ile çalışanın konforunu sağladığı gibi, tatil ve özellikle deniz kenarında tuzlu suyun etkisinden kurtulmak ve deniz keyfini yarıda kesmek istemeyenlerin konforu için wc duş konteyner alanları insanların rahatını arttırmaktadır.

Bir çok alana hizmet veren prefabrik konteyner modelleri karşımıza; sandviç panel konteyner, şantiye ve ofis konteyner, metropol konteyner, wc duş konteyneri, konteyner evler, özel konteyner, bilhassa yemekhane, yatakhane en önemlisi de deprem afet barınma konteynerları olarak çıkmaktadır. Genel olarak tüm konteyner modellerinde, %100 sızdırmayan malzeme kullanılmaktadır. %60 oranında yüksek yalıtım sayesinde bireyin tasarruf yapmasını desteklemektedir. Otomotiv boya ve vidalama teknoloji sayesinde uzun kullanım yılları sunmaktadır. Güvenilir yapısı ile 1.sınıf deprem alanlarında bile sağlam yapısıyla kullanıcıyı korumaktadır. Kişinin ihtiyacına göre 16 farklı ölçüde üretim yapılmaktadır. Malzemelerinin 1.sınıf yanmaz özelliği olması nedeniyle tüm prefabrik konteyner modellerinde ısıtma ve soğutma cihazlarının kullanımı mümkündür.

Sandviç Panel Konteyner Modelleri

Sandviç panel konteyner kaynaksız ve vidalı teknoloji ile üretilmektedir. Aynı zamanda duvardan çatıya kadar sandviç panel kullanılmakta ve otomotiv boya teknolojisi ile uzun yıllar yıpranmaya dayanklı bir boya işlemi uygulanmaktadır. Özellikle çift camlı pencereleri, deprem nedeniyle oluşabilecek sarsıntıları önleyen yer destek uygulamaları bulunmaktadır.

Metropol Konteyner

Özellikle güvenlik kabinleri olarak karşımıza çıkan metropol konteyner modelleri, kullanıcının tercihine göre, taşonit kaplama veya ahşap kaplama kullanabileceği gibi, alüminyum kompozit ya da siding kaplamadan yana tercihini yapabilmektedir. Güvenlik kabinin yanında, özellikle yeni yapılan inşaatların yakınlarda bilgilendirme ofislerine ihtiyaç duyulmaktadır bu yüzden böyle alanlarda taşınabilir ve hızlı yapımı nedeniyle metropol konteyner modelleri tercih edilebilmektedir. Büfe, dinlenme alanı, bilet satış noktası, gazete bayi olarak da sıklıkla yol üzerinde görebileceğimiz, bize hız katan alanlardır.

Şantiye ve Ofis Konteyneri

Zorlu ve uzun çalışma saatlerine sahip şantiye çalışanlarının, vardiya sıralarında veya molalarında dinlenme alanlarına ihtiyaçları vardır. Böyle durumlarda şantiyede bulunan kişi sayısına göre tek katlı ya da 4 katlıya kadar çıkabilecek genişlikte demonte konteyner olarak üretilen yapılar kısa sürede kurulumu yapılarak teslim edilmektedir.

Bu yaşam konteyner modelleri, firmalarının tercihine göre, çalışma ofisi, yemekhane konteyneri, işçi yatakhanesi, inşaat konteyneri olarak kullanılabilmesinin yanı sıra tesisin ihtiyaçlarına göre kısa sürede hızlıca tasarlanmakta ve düşük bütçe ayrılan şirketler için ideal bir çözüm haline gelmektedir.

Konteyner Evler

İnsanların yaşamak istedikleri alana göre tasarlanabilen, uzun ömürlü, kaliteli yalıtım imkânı bulunan, yüksek enerji tasarrufu ile cep dostu yapıları ve kısa sürede teslim edilmesi nedeniyle büyük bir kitlenin ilgisini çekmektedir. Kendi bahçesine ve müstakil bir eve sadece çok zengin olduğunda ya da hayallerinde kavuşacağına inanan insanların hayallerini gerçek yapan satılık konteyner modelleri, hiç beklemeden ev sahibi olmanızı sağlamaktadır. Çocuklarınızın rahatlıkla koşup oynadığı bahçeli bir alana sahip olurken, sakin bir çevre tercih ederek en kalabalık şehirde bile içsel dinginlik sağlamak mümkün hale gelmektedir.

Tıbbi Atık Konteyner

Gerek sağlık alanında, gerek atıkların söz konusu olduğu diğer alanlarda, geri dönüşümü sağlamak için ve  karbon monoksit salınımını azaltan atık konteyner, tehlikeli atık konteyner, depo konteyner ve tıbbi atık, evsel atık konteyneri olarak kullanılmaktadır. Bu sayede oluşabilecek gazların doğaya yayılmasını engelleyerek, daha sağlıklı bir hava oluşturulmaya çalışılmaktadır. Bu yapılar demonte konteyner olarak teslim edilecek alana getirilerek, teknik ekip tarafından kurulumu kısa sürede yapılmaktadır.

Konteyner Fiyatları

Konteyner fiyatları, kullanıcının ihtiyacı doğrultusunda tercih ettiği modele göre şekillenmektedir. Sağlam yapıları nedeniyle her alanda tercih edilen konteyner modelleri, bir konteyner tuvalet olduğu zaman çok daha uygun bir bütçe ile alınabilecekken, 4 katlı bir konteyner villa fiyatı elbette diğer prefabrik konteyner modellerine göre yüksek olacaktır. Fiyat konusunu etkileyen bir diğer faktör konteyner ebatları ile ilgili yapılan seçimlerdir. Kişinin yaşam konteyner ev modelleri için yapacağı ebatları firmanın kullanıcıların bu zamana kadar yaptığı tercihler doğrultusunda standartlaştırmasına olmasına rağmen, yapılan standartlaştırma işlemi yıllardır gerçekleşen tecrübeler sayesinde kullanıcının en rahat yaşam alanına sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.