Kabin

Maksimum izolasyon ve ses izolasyonuna sahip olan şirketimizin kabin ürünleri ekonomik inşaat fiyatıyla da benzersiz olmaktadır. Kabin ürünlerinin kullanım alanları oldukça farklıdır. Bunlar arasında; güvenlik dolapları, ofisler, kiosklar (fırınlar, marketler, roller shoplar, gazete bayileri vb.), danışma ofisleri, tuvaletler ve duş üniteleri vardır.

Zırhlı Güvenlik Kabini

Firmamızın uzmanlığı ve Ar-Ge süreci kullanılarak tasarlanan ve geliştirilen kurşun geçirmez kabin sistemi bulunmaktadır. Yüksek derecede güvenlik gerektiren görev alanları için özel olarak üretilmiştir. Şirketimizin zırhlı güvenlik kabini, BR7 zırh delici mermi saldırıları için tehlikeli alanlarda çalışan polis ve askeri için özel koruma sağlayarak güvenli bir sığınak alanı oluşturur. Aslında, olası saldırılara anında cevap vermek için kabin içinde üç yönde yerleştirilmiş güvenliğe özgü fırlatma ızgaraları da bulunmaktadır. Kurşun geçirmez kabin, geniş bir görüş alanına sahip zırhlı bir güvenlik penceresi ile donatılmıştır. Her açıdan kurşun geçirmez standartlara sahip zırhlı güvenlik dolaplarımız, özel kurşun geçirmez kapılar, havalandırma ızgaraları, ışıklar ve hırsız alarmları ile çalışanlarınız için tam koruma sağlar.

Tüm kabin modelleri kullanıma hazır konsept ile satılır ve tuvalet kabini dahil tüm üniteler söz konusu yere ulaşır ulaşmaz kullanılabilir. Güç kablosu, kabinin arka kısmında kolayca çıkarabileceğiniz ve ana şebekeye bağlayabileceğiniz bir soket ile birlikte gelir. Olası bir durumda aydınlatma armatürleri, anahtarlar ve prizler kurulmaktadır. Lavabo / duş / tuvalet modelinde ana ile bağlantıyı kolaylaştırmak için ürünün arka kısmına su arıtma / drenaj sistemi ve bağlantı aparatı takılmıştır.

Kabinlerin Özellikleri

  • CTP kabin; dış cephesi jelkot, cam tülü, polyester ve poliüretan malzemelerin birleşiminden oluşmaktadır.
  • ABS kabin; Türk çift cidarlı ABS malzeme ile poliüretan malzemeyi birleştiren paneldir.
  • Panel kabin; Dışarıdan içeriye sipariş verirken koltuk + EPS + PVC panel panel kombinasyonundan oluşmaktadır.
  • Metropol Kabin; Farklı ebatlı kutu profillerden yapılan karkaslar arası yalıtım ve ses yalıtımı için EPS iç ve dış kaplama olarak dekoratif Betopan malzemeden imal edilmektedir.

Yere sabitlendiğinde 80km / s rüzgarlara dayanabilir. Kabinin içini nemli bir bezle silerek kolay bir şekilde temizliğini sağlayabilirsiniz. Kabinin dışı fırçalanması gerekmektedir. Kabinin silikon kısmındaki silikon dış etkenlerden dolayı aşınmışsa değiştirilmesi gerekir. İç ve dış lekeler aseton ile silinebilir. Firmamızın kabin yapısı gereği malzeme deformasyonu olmaksızın -30 ile +60 derece arasında dayanıklılık sergilemektedir. Hem iç mekanlarda hem de yaşam alanında kullanılabilen ısıtıcı / soğutucu bulunmaktadır. Paneller arasına dökülen 35 mm kalınlığında 40 (kg / m³) dansite poliüretan köpük hem yalıtım hem de yüksek ses yalıtımı sağlar.

Kabin bir kalıp sistemi ile üretilir ve bu nedenle standart boyuta sahiptir. Boyutlar sizin ihtiyaçlarınız düşünülerek belirlendiğinden tüm ölçüler ihtiyaçlarınızı karşılar. Standart boyutlu bir kabin, yaklaşık 2 m2’lik bir alanda bir kişiyi barındırabilir. Kabin satın almadan önce, amacınıza ve ihtiyacınıza bağlı olarak profesyonel bir satış temsilcisinden kaç kişi için kalacağınız konusunda bilgi alabilirsiniz. Kabin büyüklüğüne göre 10 cm kalınlığında beton bir zemin oluşturacak şekilde kabin tesviye edilmelidir. Satın aldığınız dolabın boyutuna bağlı olarak, yanlarda zemine sabitlemek için yeterli boşluk bırakmanız önerilir.

Kabin Sistemi

Firmamızın modüler kabin ürünleri, uzun senelerden bu yana tecrübe ile son teknoloji ekipmanlarla üretilmektedir. Dünyada çok fazla ülkeye ihracat yapan tek marka ve modüler kabin üretiminde dünya lideri konumunda olmaktadır. Dünyanın en popüler kabin markası olan firmamız, Türkiye genelinde bekçi kabini, güvenlik kabinleri, taksi durakları ve kiosk kabinleri üretmektedir.

Firmamız, farklı beklentileri karşılamak için beş farklı üretim modelinde kabin üretmekte ve temel marka kimliğini, özellikle CTP polyester kabin ürünlerini sunmaktadır. Her model için farklı kabin planları düşünen firmamız, her biri fonksiyonel kullanım ergonomisine sahip 100’e yakın standart plan modüler kabin sunmaktadır. CTP polyester kabin modelinin yanı sıra alternatifler arasında panel kabinler, lüks güvenlik kabinleri için prekast kabinler, modern konsept ofis yaşam kabini seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca metropol kabinler, mobil portatif wc, mobil tuvalet ve duş modelleri de bulunmaktadır. Prefabrik kabin sınıfı ürünler, deprem felaketinden sonra acil durum barınaklarının ihtiyaçlarını karşılamak için sismik dolap olarak da kullanılmaktadır.